MAJED

MAJED
MAJED
MAJED
MAJED
MAJED
MAJED
MAJED
MAJED
MAJED
MAJED
MAJED
047
014
052
050
MAJED MAJED MAJED MAJED MAJED MAJED MAJED MAJED MAJED MAJED MAJED 047 014 052 050

CENARO-TUR

079
083
CENARO-TUR
CENARO-TUR
CENARO-TUR
CENARO-TUR
CENARO-TUR
CENARO-TUR
CENARO-TUR
CENARO-TUR
082
080
079 083 CENARO-TUR CENARO-TUR CENARO-TUR CENARO-TUR CENARO-TUR CENARO-TUR CENARO-TUR CENARO-TUR 082 080

NA TERENIE NASZEGO OŚRODKA

Dla komfortu Państwa wypoczynku oddajemy wiele atrakcji i udogodnień, które znaleźć można na terenie naszych ośrodków. Zapraszamy do zapoznania się z nimi poniżej.

Teren

Nasze ośrodki wczasowe położone są na dużym, pięknie porośniętym laskiem sosnowym terenie, który uprzyjemni Państwu pobyt u nas.
Nasz ośrodki położone są zaledwie 70 metrów do morza. Na końcu naszej ulicy znajduje się wejście na plażę, dzięki czemu, w bardzo szybki sposób można się znaleźć nad morzem, a powrót z niej również będzie natychmiastowy.

Place zabaw

Do dyspozycji Gości oddajemy dwa mniejsze place zabaw dla dzieci, oraz jeden większy, załączony na obrazku. Obszerna działka to idealne miejsce dla dzieci, które mogą się bawić w swoje zabawy na świeżym i czystym powietrzu.

Miejsce na grilla

Na naszej działce znajduje się duży, murowany grill, w którym można przyrządzić różnorakie, pachnące specjały. Ławeczki i stoły pozwolą w wygodny sposób zasiąść do posiłku.

Ognisko

Dla amatorów ziemniaczków i kiełbasek z ogniska przygotowaliśmy miejsce, w którym, w wygodny sposób można zasiąść i delektować się potrawami, a także popatrzeć w magiczny płomień palonego ogniska.

Tenis stołowy

Oddajemy Państwu do dyspozycji stół do tenisa, który znajduje się w osłoniętej świetlicy...
... a także piłkarzyki, które na pewno znajdą wielu amatorów.